Súťaž o mobilné telefóny - výsledky za rok 2019

mobilySmartBooksJPG

Víťazmi za rok 2019 sú:

1. Cena náhody:
Jakub Kuláš, žiak ZŠ P.O.Hviezdoslava Trstená
"Smartbooks využívam dosť, rýchlo naučí. Skoro všetko, čo som nevedel, tak ma to naučilo a pomohlo mi to. Je to stručnejšie, to je na tom dobré.
Väčšinou to je skôr učenie hrou a dobré na tom je, že tu je skoro každá látka. Vysvetlenia sú niekedy lepšie ako učiteľka..."

2. Za najcennejší dotazník:
Milan Moravčík, zastupujúci riaditeľ ZŠ Krasňany
"Celý život som ako učiteľ hľadal program ako je tento. Zlepšovať sa dá ale stále... (nasleduje podrobný popis návrhov na zlepšenia)

3. Za zaujímavý príbeh:
Jonáš Urbaník, žiak ZŠ Karpatská, Žilina
"...Ked nieco neviem, tak mi to ukaze spravnu odpoved a vzdy si to dobre zapamätam.
Napriklad v matematike mi to vzdy ukaze postup ako to vypocitat a aj v ostatnych predmetoch je vzdy zdôvodnena odpoved...a odkedy je smartbooks tak sa mi aj zlepsili znamky v skole, pomohol mi vyhrat olympiady...
Vzdy si urobim kratky test na smartbooks a viem vsetko na pisomke a domace ulohy su dobre, lebo ked su na SmartBooks tak si ich musia robit vsetci a nie odpisat v skole :)"

4. Za aktivitu na Facebooku
Nika Nikuš Miller, okres Michalovce
(používateľka z Facebooku, mala najviac lajkov, zdieľaní, recenzií a pod.)

5. Za komentár
Jaroslav Pavelčík, ZŠ Budatín
"SmartBooks priniesol veľa pozitívnych vecí napr. domáce úlohy formou učenia a stručnú teóriu. Kvalita je veľmi dobrá..."

GRATULUJEME

Každý rok odmeňujeme najaktívnejších za používanie a propagovanie SmartBooks. Ďalších vyžrebujeme. Buďte aktívni celoročne.